Marzenkowo

Styczeń 14, 2009

Kocham Kota

Filed under: feelings, Koty, mydlo powidlo, Na wlasne oczy, Prywata, Szekspir — evita_duarte @ 5:26 pm

 Szekspir nie jest z kociaków do przytulania, z kotów przymilnych, co to mruczą rodzince do ucha. On raczej z tych, które spojrzą na Ciebie z pogardą, ostentacyjnie odwrócą łeb, a jak się już takiego na siłę przygarnie to się obraża i pod nosem wymiaukuje kocie przekleństwa. Nic sobie z tego zazwyczaj nie robimy, tylko tulimy wbrew woli, ciesząc się z jakichkolwiek objawów łaskawości.

 Jego Wysokość, a raczej Jego Szarość został sam w domu na czas naszych wakacji na Florydzie. Odwiedzała go koleżanka moja bliska i fajna, aczkolwiek za kocimi królewiczami za bardzo nie przepadająca. Dawała mu jeść, pić, czyściła kuwetę. Próbowała trafić też do kociego serca, ale ona nie z tych, które jak ja będą się kota prosić o wyjście spod łożka. Nie to nie.

 W noc naszego przyjazdu Jego Wysokość się odmienił. Na początku myślałam, że mi się wydaje, iż cieszy się na nasz widok. Zaraz oczywiście się poprawiłam, w końcu to niemożliwe. Coż, Szekspir miauczał nam pod drzwiami sypialni, a jak go wpuściliśmy, nie pozwolił nam spać domagajac sie głaskania (sic!).  W końcu usnął między nami. Od tamtej pory kot jest nie do poznania. Przyłazi, łasi się, przymila. Mruczy nawet. Nie sądzę, żeby ta odmiana dokonała się na długo, ale cieszę chociaż przez chwile z łask Jego Wysokości.

Reklamy

2 Komentarze »

  1. futrzaste to wlasnie takie sa ;O) nigdy nie wiadomo, kiedy zmienia zdanie. ja bym glaskala wlasnie na maxa – jak dlugo sie da!! ;O)

    glaski dla Szekspira!! :O)

    Komentarz - autor: evek — Styczeń 14, 2009 @ 5:36 pm

  2. uwarzam że najlepszy kot to egipski mau ponać ma niezwykłą moc.mam 5 egipskich mau i jednego czarnego . o czarnym są przesądy a o egipskim mau …… nie powiem to tajemnica bogini bastet -czytaj bast ma swoich posłańców egipskie mau to znaczy miała egipcjanie wierzyli że egipskie mau były wyłyczczone by najpierw przewidywać jak człowiek umiera potem poddać go prubie i jerzeli go człowiek zda to gdy umrze odrodzi się na nowo z kocimi zdolnościami inaczej nazwany catwoman czyli kobieta kot odczuwa karzdy obraz zapach i dzwiąk idp.po prostu kocie zdolności.bastet była uwarzan za człowieka z głową kota albo kota mumię .egipskie mau zostały osfujone w 1920 roku w egipcie . bastet była boginią wrzyskiego co wesołe reprezętowała dwoistoś kobiet uległych i agresywnych karmiących i drapierznych.dlatego bastet wyłyczczyła egipskie mau by …… znów nie moge powiedzieć. 😦 . w karzdym razie zdolności kota mogłamieć tylko kobieta.więcej nie moge powiedziać

    a więc papa

    Komentarz - autor: catwoman-kobieta kot — Czerwiec 7, 2009 @ 12:04 pm


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: