Marzenkowo

Grudzień 5, 2008

Cuchnący Problem

Filed under: emigracja, Taka Ameryka — Tagi: , — evita_duarte @ 12:15 pm

Myć się trzeba, bo jak się człowiek nie myje to będzie brudny i śmierdzący. I dzieci w szkole bedą się śmiac, odsuwać i palcami wytykac. Wstydem się człowiek pokryje i nikt się z brudasem przyjaźnic nie będzie.

Zatrudnił się u nas jeden człowiek, któremu nikt tego najwyraźniej w dzieciństwie nie wytłumaczył. Nikt go nie nauczył higieny osobistej i teraz już chyba za późno. Chłopak jest młody, bo na początku swoich lat dwudziestych. Ponoć ma jakąś wiedzę, ponoć jest zabawany. Coż z tego, skoro cuchnie? Śmierdzi jak niedomyty, obesrany żul. Już lepiej pachnie w publicznych ubikacjach, niż w promieniu 2 metrow od niego.

Problem jest palący, bo ludzie narzekają, ale nikt nie bardzo wie jak to mu powiedzieć. Uzgodnilismy, że jeden z naszych kolegów przemówi do niego na osobności i wytłumaczy problem. Rozmawiał juz z nim dwa razy. Jego wytłumaczeniem bylo, że akurat byl na siłowni. A już!!! Żadem pot nie śmierdzi jak gówno!

Wczoraj łaził za mną, szukając kogoś do pogadania. Doprowadzil mnie do truchtu w stronę ubikacji. Próbuję go unikać, bo nie wiem, jak mu powiedzieć, że śmierdzi. Jak to ująć, żeby nie urazic jego uczuć. Z drugiej strony jak tak dalej będzie, to pewnie go zwolnią, bo studenci zaczeli sie już skarzyć.

Reklamy

2 Komentarze »

  1. mam taki sam problem z moim tesciem 😦 wspolczuje…

    Komentarz - autor: cutie-pie — Grudzień 10, 2008 @ 9:40 am

  2. […] podkoszulkach i dżinsach z krokiem przy kolanach. Ci też mi nie przeszkadzają (dopóki nie śmierdzą). Nie zwrócę na takiego szczególnej uwagi, chyba, że zabłyśnie czymś wyjątkowym, a tym […]

    Pingback - autor: Kto kogo ma ubierać i jak « Marzenkowo — Luty 5, 2009 @ 12:06 pm


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: